Zakłady Bukmacherskie Online Ranking w Polsce

Super Cat
Star Star Star Star Star 4.80
60 FS w Gonzo's Quest
Slottica
Star Star Star Star Star 5.00
200% do €200 + 25 freespinów
Lucky Bird Casino
Star Star Star Star Star 4.10
100% do €200 + 75 freespinów

Dziś możesz obstawiać zakłady sportowe online u tysięcy bukmacherów w Europie i na świecie. Powszechna popularność tego typu dochodów i rozrywki sprawia, że ​​placówki rozwijają się w szybkim tempie. Ale jeśli niektórzy mają przejrzystą reputację i cenią ją, inni świadczą nielegalne usługi lub po prostu oszukują ludzi. Aby gracze z Polski mogli bez problemu wybrać odpowiedniego bukmachera, stworzyliśmy ranking zakładów bukmacherskich. Przyjrzyjmy się bliżej temu obszarowi hazardu.

Slottyway
Star Star Star Star 4.00/5
200% do €1000
Slottica
Star Star Star Star Star 5.00/5
200% do €200 + 25 freespinów
Spinamba
Star Star Star Star Star 5.00/5
50% do €1000 + 100 freespinów
All Right
Star Star Star Star Star 4.67/5
50 freespinów w Big Bad Wolf
Spin Bounty
Star Star Star Star Star 5.00/5
300% do 13 000 PLN + 100 FS

Kim są bukmacherzy i jak grać u bukmachera?

Wiele osób myli bukmacherów z torbą. Jednak bukmacherzy różnią się tym, że oceniają prawdopodobieństwo wygrania określonej drużyny lub zawodnika w wydarzeniu, a klienci otrzymują wygraną. Ta ostatnia jest obliczana poprzez pomnożenie wysokości zakładu przez kursy ustalone przez bukmachera. W takim przypadku wygrana lub przegrana jednego klienta ma niewielki lub żaden wpływ na wynik zakładów innych graczy.

Ważne jest, aby zrozumieć, że zakłady na wydarzenia sportowe są uważane za jedną z ryzykownych opcji zarabiania. Tutaj lwia część wygranej znajduje się w rękach Pani Luck, podobnie jak wiele gier w kasynie online. Dlatego należy pamiętać, że chaotyczna gra i spontaniczne zakłady często prowadzą do przegranych, a nie zwycięstw.

Dlatego bukmacherzy oferują użytkownikom tak bogaty wybór wydarzeń, licząc na duży zysk. Zalecamy użytkownikom stosowanie strategii obstawiania i przeprowadzenie dogłębnej analizy drużyn przeciwnych. Dopiero badanie statystyk i analityki, brak emocji i przejrzysta kalkulacja pozwolą na zarabianie na stronach bukmachera. Aby to zrobić, musisz również przestrzegać następujących zasad:Zakłady sportowe

 • Zawsze bądź online i nie przegap ważnych wydarzeń wybranych drużyn.
 • Spędzaj kilka godzin każdego dnia na kursach i analizach.
 • Zachowaj kontrolę i nie poddawaj się emocjom.
 • Posiadaj bankroll, z którym możesz się rozstać.
 • Dokładnie poznaj zasady i interesuj się wiadomościami o co najmniej jednym sporcie.

Często początkujący zwracają uwagę na piłkę nożną, co nie jest dziwne ze względu na jej ogólnoświatową popularność.

Co to Bukmacher? Czym są Zakłady Bukmacherskie?

Zakłady sportowe to wielka pasja połączona z rozrywką i możliwością zwiększenia środków. Zakłady bukmacherskie online są dostępne w Internecie i umożliwiają legalne obstawianie w wygodny sposób bez wychodzenia z domu. Graj i sprawdzaj wyniki w dowolnym momencie, 24/7. Dzięki zakładom bukmacherskim oglądanie ulubionego sportu może być jeszcze bardziej ekscytujące! Sprawdź, czy masz dobrze rozwiniętą intuicję. Spróbuj przełożyć swoją wiedzę na temat zakłady na esport i sportu na zysk.

Zakłady bukmacherskie online to rodzaj losowych zakładów, w których musisz przewidzieć wynik wydarzenia sportowego. Zakłady sportowe akceptuje bukmacher . W zależności od wyniku meczu zakład może być wygrana, połowa Wygrana, przegrana, połowa przegrana lub zwrot. Kwota ewentualnej wygranej zależy od kursów ustalonych przez bukmachera dla danego wyniku, które są ważne w momencie obstawiania zakładu.

Jakie są główne rodzaje zakładów?

Zakłady u bukmacherów są podzielone na kilka grup:

 • Single – pojedynczy zakład na wynik jednego wydarzenia.
 • Express – wybór sekwencji wyników z kilku wydarzeń.
 • System – zakład na kilka wielokrotności w różnych wydarzeniach.

Te grupy obejmują następujące rodzaje zakładów:

 • Wynik jest klasycznym wariantem obstawiania, używanym od czasów gladiatorów. Gracz przewiduje wynik meczu, stawiając zakład na jedną z drużyn, sportowców, psy gończe lub remis. We współczesnej interpretacji pojawiły się zakłady na wynik meczów piłki nożnej, hokeja, koszykówki, dogrywki itp. W takim przypadku, jeśli drużyna wygra w dogrywce i obstawi wygraną w regulaminowym czasie, gracz straci pieniądze.
 • Podwójna szansa – ten wskaźnik pozwala zminimalizować ryzyko, ponieważ jest ustalony na dwóch z trzech możliwych wyników. W bukmacherach wygląda to tak: 1X (zwycięstwo pierwszej drużyny lub remis), 12 (zwycięstwo pierwszej lub drugiej drużyny), 2X (zwycięstwo drugiej drużyny lub remis).
 • Pass – prosty zakład na drużynę, która przejdzie z obecnego etapu do następnego.
 • Suma – wskazuje liczbę bramek, punktów, krążków, kart, rzutów rożnych i kar, które mogą być w trakcie meczu. Gracze mogą ustawić sumę powyżej lub poniżej, co oznacza mniej lub więcej bramek lub fauli. Na przykład gracz wyznaczył cele TB 2,5. W przypadku 3 lub więcej strzelonych bramek zakład wygrywa, niższy – nie gra. Zakład TM 2.5 jest obliczany w odwrotnej kolejności.
 • Suma indywidualna – określenie liczby bramek lub punktów zdobytych przez jednego zawodnika lub drużynę. Należy rozumieć, że cyfra po skrócie IT oznacza gospodarzy (1) i gości (2). Liczby w nawiasach wskazują, czy goście lub gospodarze otrzymają wynik TB lub TM.
 • Suma azjatycka to złożony zakład obejmujący kilka stawek: TB 2,25 – TB2 i TB 2,5. W tym przypadku przy zakładzie 50 zł stawiasz 25 zł na TB2.5 i taką samą kwotę na TB 2. Zakład wygrywa przy 3 bramkach i przegrywa przy 1 lub mniej bramkach. Jeżeli padną 2 gole, zawodnik traci 25 zł i otrzymuje zwrot 25 zł.
 • Handicap – zakład na przewagę jednego przeciwnika w meczu nad innym. Na przykład stawiasz na F (+2,5) w meczu Barcelona – Real na pierwszą drużynę. Oznacza to, że zakład wygrywa, jeśli padną 3 lub więcej goli. Odwrotny handicap oznaczono jako Ф (-2,5).
 • Handicap azjatycki to zakład podobny do sumy azjatyckiej, w którym stawiasz AG (+1,25), który jest podzielony na +1,0 i +1,5. W tym przypadku gracz otrzyma zwrot w wysokości +1,0, jeśli drużyna przegra 1 golem i +1,5 – wygra połowę ceny zakładu.
 • Wynik połowy / meczu to prognoza wyniku pierwszej połowy lub całego meczu, która wygląda następująco: W1W1 (wygrana gospodarzy w pierwszej połowie i meczu) oraz NP2 (remis w pierwszej połowie i wygrana na wyjeździe).
 • Dokładny wynik – zakład na konkretny wynik w meczu.
 • Obie drużyny strzelą gola / Drużyna strzeli gola – gracz ma wybór, czy obie drużyny strzelą gola, obie nie zdobędą bramki, któraś z drużyn zdobędzie gola lub określona drużyna nie zdobędzie gola. Te zakłady można obstawiać na cały mecz, połowę lub interwały.

Ogólnie są to główne rodzaje zakładów. Ale są też zakłady długoterminowe (kto wygra turniej, kto poprowadzi, ile bramek lub punktów zdobędzie w sezonie), zakłady kombinowane (nie przegrane i suma, oba dadzą zarówno sumę, zwycięstwo jak i sumę), zakłady na statystyki (liczba strzałów na bramkę lub na bramkę, czerwone lub żółte kartki, rzuty wolne, rzuty rożne, trafienia w poprzeczkę lub słupek). W zależności od wybranego sportu stawki te mogą się różnić.

Zakłady na żywo i transmisje u bukmacherów

Mobilne-zakłady-bukmacherskieFani zakładów mogą stawiać zakłady nie tylko przed rozpoczęciem wydarzeń sportowych. Możliwe jest obstawianie zakładów sportowych bezpośrednio podczas meczu. Teraz mówimy o bukmacherach oferujących zakłady na żywo w czasie rzeczywistym.

Ten format obstawiania pozwala graczom szybko reagować na zmieniające się wydarzenia na boisku podczas wypisywania rzutów karnych, kar i innych okoliczności siły wyższej. Zakłady na żywo pozwalają grać na podstawie statystycznych prognoz, określających liczbę fauli, kart, rzutów rożnych i wiele więcej w ostatnich minutach.

Zalety tej opcji zakładów sportowych to:

 • Dostępność transmisji na żywo – często o skuteczności zakładów na żywo decyduje możliwość oglądania transmisji online wybranych wydarzeń. Jednocześnie otrzymujesz nie tylko wizualny obraz tego, co dzieje się na boisku, ale także statystyki czy infografiki. Pozwala to na prawie bezbłędne legalne obstawianie.
 • Zainteresowanie meczem – a dokładniej jego wzrost, ponieważ rozrywka meczów i intensywność namiętności na ustalonym poziomie jest dwukrotnie większa. Pozwala to podziwiać poczynania przeciwników na polu lub lodzie.
 • Szybka reakcja i wielokrotne wygrane – możesz szybko reagować na zmiany w meczu, stawiając wiele zakładów podczas wydarzenia.
 • Szybkie obstawianie – jeśli jeden zakład na żywo nie zostanie rozegrany, może być więcej niż objęty następnym.
 • Zmiana zakładu – jeśli sytuacja w meczu nie oznacza pomyślnego wyniku dla Twojej prognozy, możesz ją anulować, dokonując wypłaty. Nie można tego zrobić, gdy obstawiasz przed meczem, ponieważ na żywo dosłownie stajesz się uczestnikiem wydarzenia i widzisz prawdziwy bilans sił na boisku.
 • Wielkość cudzysłowów – oczywiście współczynniki są wyższe w przedgrze. Ale zdarzają się przypadki, w których wygadany outsider w grze może zmienić przebieg rajdu. W takim przypadku jesienią możesz zarobić duży jackpot w ulubionych cytatach.
 • Arbs u bukmachera – ten wariant strategii zakładów jest odpowiedni dla profesjonalistów i pozwala uzyskać stabilny zysk. Znaczenie surebetów polega na tym, że bukmacherzy często nie nadążają za zmianami w walkach. Doświadczeni gracze szybko odnajdują dynamikę kursów u różnych bukmacherów i grają na dużej różnicy.

Aby jednak skorzystać z zakładów na żywo, musisz wybrać odpowiedniego bukmachera. Na etapie wyszukiwania instytucji pomoże nam nasza ocena. Znajdziesz w nim sprawdzone portale cieszące się dobrą opinią.

Ranking bukmacherów w Polsce

Nasza strona zawiera listę najlepszych i uczciwych bukmacherów, opracowaną przez profesjonalnych graczy. Będzie to istotne dla tych graczy, którzy ufają opinii ekspertów i wybierają instytucję biorąc pod uwagę opinie innych użytkowników. Jednocześnie wykorzystujemy kryterium maksimum do obiektywnej oceny każdej firmy.

Zapewniamy, że nasza lista obejmuje tylko licencjonowane firmy z najlepszymi warunkami zakładów. Nasz ranking kasyn internetowych przyspiesza wyszukiwanie odpowiedniego bukmachera dla Polaków, biorąc pod uwagę brak doświadczenia wielu użytkowników. Na liście placówek znajdują się portale d

o pracy długoterminowej, które będą wspierane lukratywnymi bonusami, promocjami i wysokimi kursami.

Jak powstał ranking?

W procesie tworzenia rankingu najlepszych bukmacherów w Polsce przebadano ponad 300 bukmacherów. Szczegółowa analiza pozwoli Ci odfiltrować nielicencjonowane placówki z wieloma skargami i negatywnymi recenzjami. Teraz lista obejmuje tylko wiarygodnych bukmacherów, wybranych przez naszych ekspertów, biorąc pod uwagę następujące kryteria oceny:
ranking-bukmacherów-2021

 • Legalna praca na wolnej licencji.
 • Prawdziwe recenzje graczy i minimalna liczba skarg graczy.
 • Historia hazardu i reputacja na polskim rynku.
 • Akceptacja graczy z naszego kraju i możliwość obstawiania złotego i euro.
 • Dobrze przemyślany system nagród z bonusami powitalnymi, ubezpieczeniem i nie tylko.
 • Duża liczba klientów i popularność biur bukmacherskich w Europie.
 • Dostępność działu zakładów na żywo.
 • Szeroki zakres i głębokość linii.
 • Wysokie kursy i niskie marże.
 • Wygoda oficjalnej strony z komputera i gadżetów mobilnych (jest aplikacja na Androida lub iOS).
 • Duża lista metod płatności, w tym popularne w Polsce.
 • Brak skarg na wypłatę wygranych i terminowe płatności.

Które zakłady bukmacherskie wybrać w Polsce?

Rozumiemy, jak trudno jest graczom bez dużego doświadczenia w obstawianiu wybrać klub bukmacherski w 2022 roku. Dlatego zamieściliśmy kilka wskazówek, które uproszczą zadanie:

 • Zalecamy grę tylko u tych bukmacherów, którzy oficjalnie działają w Europie i Polsce. Aby to zrobić, musisz sprawdzić witrynę pod kątem blokowania dostępu, znaleźć informacje o licencji i sprawdzić jej okres ważności.
 • Historia rynku i czas trwania operacji. Im dłużej bukmacher polska świadczy usługi hazardowe graczom, tym wyższa jest reputacja. Stalowa i niezawodna firma przetrwała ponad rok konkurencji i nadal świadczy usługi bukmacherskie.
 • Ważne jest, aby sprawdzić metody płatności, które Ci odpowiadają. Przedstawione na naszej liście placówki pozwalają na skorzystanie z popularnych w Polsce usług płatniczych.
 • Bonus i potencjał promocyjny powinny wspierać graczy zarówno na początku, jak iw trakcie obstawiania na stronie. Dlatego zwróć uwagę na obecność prezentu powitalnego, kolejnych bonusów depozytowych lub ubezpieczenia zakładu.
 • Głębokość linii, obecność kursów na żywo i szerokość malowania w grze wstępnej. Im dłuższa lista sportów, tym więcej typów zakładów możesz obstawiać. Biorąc pod uwagę problemy spowodowane przez wirusa koronowego, nie wszystkie turnieje odbywają się w całości.
 • Wielkość marży bukmachera i wskaźniki rynkowe. Marża bukmachera nie powinna przekraczać 15%, a najlepszym wskaźnikiem jest 0-5%. Wielkość kwotowań również powinna być wysoka i wynosić co najmniej 1,80-1,80 dla równych szans.
 • Sprawdź opinie innych graczy na forach iw recenzjach. Pozwoli to na zorientowanie się w instytucji przed rejestracją. Pomogą w tym również recenzje bukmacherów stworzone przez ekspertów bukmacherskich.

Jak obstawiać sport?

Decydując się na zakład hazardowy, nowicjusze stają przed pytaniem: „Jak zacząć obstawiać u bukmachera?” Każde biuro prognoz sportowych umożliwia obstawianie zakładów pieniężnych dopiero po rejestracji. Dlatego przygotuj się do założenia konta, korzystając z naszych uniwersalnych instrukcji:

 1. W oknie rejestracji wprowadź swoje dane kontaktowe i osobiste.
 2. Przeczytaj regulamin bukmachera i zaakceptuj go.
 3. Wybierz bonus początkowy lub odrzuć go.
 4. Przejdź do klienta poczty e-mail i potwierdź swoje konto, klikając łącze.
 5. Znajdź powiadomienie SMS na swoim telefonie z kodem, który zweryfikuje Twój numer telefonu komórkowego.
 6. Zeskanuj swój paszport, prawo jazdy lub dowód osobisty, aby administracja mogła zweryfikować Twój profil.
 7. Skontaktuj się z konsultantami przez Telegram, Viber lub Skype i przeprowadź mini rozmowę kwalifikacyjną (jeśli to konieczne).
 8. Przejdź do swojego konta osobistego i znajdź sekcję Kasjer.
 9. Wpłać pieniądze korzystając z dostępnych metod płatności.
 10. Przejdź do interesującej Cię linii i wybierz turniej.
 11. Znajdź odpowiednie wydarzenie, otwórz listę rynków i kliknij kurs.
 12. Aby postawić zakład, wprowadź kwotę i kliknij Wstaw zakład na kuponie.

Do tego czasu sprawdź minimalne i maksymalne limity zakładów. Aktywuj bonusy, aby zaoszczędzić pieniądze na zakładach sportowych.

Formy płatności u bukmachera

Rynek bukmacherzy w Polsce rozwija się z roku na rok coraz bardziej, a wszystkie firmy starają się sprostać wymaganiom swoich użytkowników. Nie można zaprzeczyć, że wszyscy lubią wpłacać i wypłacać swoje pieniądze bez żadnych problemów, a najlepsze jest to, że wszystko dzieje się w mgnieniu oka. Korzystanie z szybkich płatności doprowadziło do Wielkiej Rewolucji na stronach bukmacherów, gdzie nie musimy już czekać na tradycyjny przelew bankowy, ale możemy dokonać wpłaty jednym kliknięciem i zobaczyć ją na koncie gracza już po kilku minutach.

Obecnie najpopularniejszymi formami płatności są:

 • Karty kredytowe-Visa / Mastercard
 • Szybkie przelewy-PayU, dotpay, Przelewy24, PayPal i BLIK
 • Portfel elektroniczny-Skrill, Neteller
 • Przelew bankowy

Większość legalnych bukmacherów w Polsce gwarantuje, że pieniądze, które wpłacamy na depozyt, wpłyną na twoje konto w ciągu 15 minut. Wypłaty mogą być różne, ponieważ niektóre firmy, takie jak Fortuna, przekazują pieniądze tradycyjnym przelewem bankowym i musimy cierpliwie czekać przez kilka godzin.

Legalny bukmacher

legalni_bukmacherzy w PolsceZgodnie z przepisami zmienionej ustawy, legalni bukmacher polska są uważani za osoby posiadające oficjalną licencję. Firmy bez niego nie mogą działać w naszym kraju. Teoretycznie nie mogli tego zrobić wcześniej, ale poprzednia ustawa hazardowa nie zawierała przepisu dotyczącego „rejestru domen używanych do oferowania Gier Hazardowych sprzecznych z tym prawem”. Aby się na niej nie znaleźć, zagraniczni bukmacherzy muszą zalegalizować swoją działalność.

Jest to konieczne, ponieważ od 1 lipca 2017 r.witryny wpisane do rejestru muszą być bezwzględnie blokowane przez dostawców usług internetowych przez 48 godzin. Opornym bukmacherom dodatkowo grożą kary finansowe. W rezultacie kilka ważnych firm opuściło już nasz kraj, w tym lider Bet365 i william hill Online betting.

Prezes Sts wyjaśnił to w wspomnianej już następującej słowach: „Pierwsza fala wycofywania się zagranicznych bukmacherów z rynku ma więcej wspólnego z prawem brytyjskim niż polskim – Mówiąc najprościej, firmy, które nie chcą ryzykować utraty licencji w Wielkiej Brytanii, nie mogą teraz działać w Polsce. Ci, którzy mają licencję, na przykład na Malcie, nie mają nic przeciwko”.

Niektóre firmy zdecydowały się poczekać do lipca, aby sprawdzić skuteczność rejestru prowadzonego przez Ministerstwo Finansów. Jeśli więc chcesz zakłady bukmacherskie, musisz znajdować się w kraju, w którym dana usługa jest legalna.

Legalni Bukmacherzyści Polski

Zacznijmy od tego, że stawki za pośrednictwem Internetu w Polsce są legalne, pod warunkiem, że korzystasz z usług dostawców posiadających krajową licencję na prowadzenie działalności. Możliwość zawierania zakładów przewiduje ustawa z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (tzw. ustawa hazardowa, która od 1 kwietnia br. obowiązuje na zmienionych zasadach).

Polskie zakłady bukmacherskie mogą oferować zakłady, chociaż trzeba przyznać, że koszty prowadzenia takiej działalności nie są niewielkie, o czym świadczy 12% podatek od większości wydarzeń, na które obstawiane są zakłady. Ale to raczej problem biznesowy i wszystko wydaje się jasne – zakłady sportowe nie są sprzeczne z prawem.

Na papierze wszystko jest proste. W Polsce są legalni bukmacherzy online i tylko u nich można grać. Jednak od dłuższego czasu branża działa na zasadzie: prawo dla siebie i rzeczywistość dla siebie. Być może nie wiesz, ale od lat około 90% udziałów na rynku o wartości 5 miliardów złotych należało do spółek notowanych poza granicami Polski.

Ranking bukmacherów

Rynek bukmacherski w Polsce jest w pełni profesjonalny. Oferowane bonusy i wydarzenia bukmacherskie są na wysokim poziomie. Do wad osobiście dodałbym Brak możliwości gry bukmacherskie online na kryptowalutach. Analizując zakłady bukmacherskie w Polsce, na pierwszy rzut oka można odnieść wrażenie, że nie ma istotnych różnic między poszczególnymi bukmacherami. Poszczególne usługi są jednak bardzo zróżnicowane względem siebie. Ponieważ tak jest, Możemy spróbować ustalić, którzy bukmacherzy są lepsi od innych. Poniżej znajduje się ranking.

 • STS zakłady bukmacherskie
  Zakłady bukmacherskie STS zajmuje pierwsze miejsce, ponieważ mają bardzo kompleksowe podejście do działalności bukmacherskiej. Docenia fakt, że oferują nie tylko zakłady prematch I live, które są podstawą wszystkich polskich stron, ale także dwie wspaniałe funkcje-Betgames i Esportl betting, które dodają różnorodności ofercie STS i pozwalają wygrać dodatkowe pieniądze. Ponadto istnieje Rozszerzona możliwość gry mobilnej i świetny tryb Wirtualnego sportu. I nie możesz narzekać na ofertę promocyjną: do 1230 zł na początek za darmo po zaksięgowaniu wpłaty i 29 zł bez depozytu, jeśli używasz kodu lub dostępnego u legalnych bukmacherów kodu promocyjnego. Jest to firma z tradycjami bukmacherów naziemnych, która robi postępy w zakładach online.
 • Fortuna zakłady bukmacherskie
  Srebro trafia do fortuny. Warto powiedzieć, że usługa nadąża za STS, aw niektórych obszarach-na przykład w telefonii komórkowej w doskonałej aplikacji-jest nawet o krok przed konkurencją. Pozycja w rankingu wynikała głównie z faktu, że bonus powitalny jest tu nieco mniejszy. W każdym razie jest to fantastyczny bukmacher, który próbuje podejść do oferty nieszablonowo. Przykładami ciekawych rozwiązań są bonusy za kursy, wieloetapowe Mistrzostwa Typerów, e-sklep czy CLUB PLUS. Tutaj możesz również obstawiać wyniki sportów wirtualnych, co warto podkreślić, ponieważ jest to kategoria hazardu, która ostatnio zyskuje na znaczeniu.
 • LVBet zakłady bukmacherskie
  LVBet należy do młodego pokolenia bukmacherów na polskim rynku. Działa dopiero od 13 maja 2016 r., kiedy to uzyskała zgodę Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności gospodarczej umożliwiającej obstawianie. Najlepszy bukmacher polska rozwija się zarówno online, jak i w punktach stacjonarnych, których ma już 57 i planuje zwiększyć tę liczbę. Wszystko zależy od sytuacji w Polsce w najbliższych latach.
  Legalny bukmacher LVBet znajduje się w pierwszej piątce najpopularniejszych firm wśród użytkowników zakładów i ma jedną z najlepszych ofert e-sportowych. Przy pierwszej rejestracji konta możesz skorzystać z bonusu powitalnego w wysokości 3353 PLN i dodatkowo przez dwa tygodnie możesz obstawiać bez podatku.
  Ponadto LVBet ma bardzo obszerną ofertę piłkarską, w której możemy znaleźć angielską Ligę 6, niemiecką Ligę 5 lub hiszpańską Ligę 6. Liczba popularnych meczów jest również duża, często osiągając 200 opcji zakładów.
 • ForBET zakłady bukmacherskie
  Jest to również stosunkowo młody bukmacher, którego ofertę najlepiej opisać słowem „poprawny”. Tutaj niby wszystko jest ok, tzn. mamy 650 zł jako bonus startowy, kursy i zakres zakładów są OK, jest też ciekawy tryb Betmarket, a bukmacher zajmuje się sponsorowaniem sportu. Bukmacher bierze udział w sponsoringu sportowym, ale brakuje tu iskry – być może to wrażenie wynika z dość nudnego wyglądu strony. I oczywiście minusem jest konieczność spełnienia wymogu obrotu bonusem aż 8 razy (na wyżej wymienionych stronach jest on znacznie mniejszy) i znaczny wymóg kursów – min. 3.00.
 • Betfan zakłady bukmacherskie
  Ostatnie miejsce na podium zajmuje legalny bukmacher Betfan, który jest dość młodym serwisem. Bukmacher zajmuje się sponsoringiem i ma dobre oferty na prematch I live. Ale wciąż czegoś brakuje, aby zostać liderem rynku. Być może to niestandardowe podejście charakteryzuje STS. Betfan wyróżnia się na tle innych dzięki bonusowi startowemu-kod daje szansę na zdobycie 100 PLN jako zakładu bez ryzyka i aż 3000 PLN po pierwszych trzech lokatach. Brzmi nieźle, ale skomplikowane zasady premii nieco obniżają ocenę usługi. Jest to jednak ciekawa i ciągle rozwijająca się oferta-warto śledzić działania tej strony, ponieważ Betfan jest zdecydowanie jedną z najlepszych opcji na polskim rynku.

Zalety wyboru bukmachera w naszym rankingu

Legalni Bukmacherzyści Powodem zaufania do naszej listy najlepszych lokali jest fakt, że sami gracze wpływają na jej formację. Nie reklamujemy jednego lub więcej lokali. Nie zajmuje się promocją popularności i stawiamy wyłącznie obiektywne oceny, biorąc pod uwagę powyższe kryteria. Nasi eksperci z bet-kasyno.info wszyscy szczegółowo opisali to na stronie. Nie staramy się poprawiać reputacji bukmachera, a jedynie pokazując wady i zalety zakładów.

Nasz zespół ekspertów co miesiąc monitoruje zmiany na stronach bukmachera. Wiemy, że informacje mogą się szybko zmieniać. Dlatego chętnie komunikujemy się z użytkownikami, którzy zwracają uwagę na nieścisłości w recenzjach lub rankingach. Administratorzy szybko naprawiają błędy, a eksperci regularnie przeprowadzają powtarzające się recenzje.

Dodatkowym atutem jest brak niezależnej weryfikacji masy wskaźników BC. Gracze nie muszą szukać licencjonowanej dokumentacji i sprawdzać jej dokładności. Nie ma potrzeby porównywania kursów i marż na stronie internetowej jednego lub drugiego bukmachera dla zakładów. Wystarczy przeczytać opinie użytkowników, w recenzji poznać zalety bukmachera i zacząć zarabiać.

Bonusy Bukmacherskie w najlepszych zakładach bukmacherskich online

Bonusy i promocje są czynnikiem, który ma duży wpływ na ranking bukmacherów. Korzystanie z takich bonusów nie jest trudne, a nawet laik, który nigdy wcześniej nie stawiał zakładów, może aktywować ofertę bonusową. Jedyne, co musimy zrobić, to wybrać stronę bukmacherską, która wydaje nam się najbardziej odpowiednia. Następnie przejdź do strony bukmachera docelowego. Tam musisz nacisnąć przycisk rejestracji, wypełnić dane do weryfikacji, a wszystko, co pozostało, to dokonać pierwszego depozytu.

Każda oferta powitalna różni się od siebie, każda jest dostarczana według różnych zasad, dlatego przed wyborem odpowiedniej opcji warto zapoznać się z jej szczegółami. Można wyróżnić dwie główne Oferty powitalne u bukmacherów:

 • Bonus za pierwszy depozyt-jak sama nazwa wskazuje, dotyczy właśnie zarejestrowanych użytkowników, którzy dokonują pierwszego depozytu. Dokonując wpłaty na określoną kwotę, zwykle możemy otrzymać 100 procent środków jako dodatkowy bonus, który musimy obrócić podczas obstawiania zakładów. Bukmacher określa maksymalną kwotę depozytu uprawniającą do otrzymania bonusu oraz zasady obrotu w Regulaminie Promocji.
 • Zakład wolny od ryzyka to bonus, który bardzo często możemy spotkać u bukmacherów. W 2019 roku była dostępna w ponad 80% wszystkich ofert powitalnych. Polega ona na tym, że otrzymujemy zwrot zakładu w przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany. Zwykle bukmacher określa, na jaką maksymalną kwotę można postawić taki zakład i jakie Minimalne kursy możemy grać,aby uzyskać zwrot w przypadku przegranej.
 • Bonus bez depozytu to darmowy zakład, tak zwany darmowy zakład. Otrzymujemy je od bukmachera bez konieczności wpłacania własnych pieniędzy. Zwykle kosztuje około kilkudziesięciu złotych (20-50 złotych). Oczywiście nie możemy wypłacić tych pieniędzy od razu, najczęściej musimy je oddać raz lub kilka razy po odpowiednich kursach na cały kupon. Zasadniczo jest to darmowy prezent, który służy do postawienia pierwszego zakładu u bukmachera. Dzięki temu możemy zapoznać się z witryną, ofertą i wszystkimi innymi dodatkowymi opcjami, a następnie zdecydować, czy chcemy wpłacić pieniądze.
 • Gra bez podatku to nowa forma bonusu, którą niektórzy bukmacherzy wprowadzili, aby zachęcić nowych użytkowników. Polega ona na tym, że przez określony czas, na przykład 14 dni, bukmacher płaci za nas podatek od zakładu, który zwykle musimy zapłacić. Zwykle musimy spełnić określone warunki, na przykład musimy zagrać co najmniej 3 wydarzenia na kuponie, a każde z nich musi mieć minimalny współczynnik 1.30 – jeśli kupon spełnia te warunki, nie płacimy podatku. Może to znacznie zwiększyć kwotę wygranej, dlatego warto skorzystać z takiego bonusu, jeśli jest on dostępny.

Najlepszy wiarygodny bukmacher online

Na razie można śmiało powiedzieć, że ustawa hazardowa z 2017 r. pozwala graczom specjalizującym się w legalnych zakładach na dobry sen:

 • Wymagania dla firm ubiegających się o licencję są bardzo wysokie.
 • Tylko rzetelne, czyli wypłacalne firmy ze znormalizowanymi mechanizmami bezpieczeństwa mogą przejść pozytywną weryfikację Ministerstwa Finansów Rzeczypospolitej Polskiej.

Aby bezpiecznie założyć firmę bukmacherską należy sprawdzić czy portal posiada certyfikat SSL, przestudiować firmę i przeczytać opinie na jej temat. Warto również pamiętać o podstawowych zasadach ochrony konta i danych, a mianowicie: silnym haśle i, jeśli to możliwe, dwuetapowej weryfikacji konta użytkownika witryny.

Bartosz Wiśniewski
Ekspert Kasynowy
Nasza ocena doświadczonych graczy pozwala nam stworzyć obiektywny obraz bukmachera. Jeśli w rzeczywistości tylko doświadczeni lepsi lub porywacze mogą szybko ocenić portal, początkującym bardzo trudno jest wybrać portal. Biorąc pod uwagę tytaniczną pracę naszych pracowników, w ciągu kilku minut będziesz mógł wybrać bezpieczny zakład bukmacherski online z najlepszymi warunkami gry.
FAQ
Jak zarejestrować się u bukmachera?
Bartosz Wiśniewski
Aby założyć konto u wybranego przez siebie bukmachera, wejdź na oficjalną stronę, korzystając z linku z naszej oceny. Można to zrobić nie tylko z komputera, ale także na urządzeniu mobilnym. Naciśnij przycisk Zarejestruj się i postępuj zgodnie z instrukcjami, w których musisz podać swoje dane osobowe i określić kontakty. Przejdź przez weryfikację poczty i telefonu komórkowego, a następnie zacznij grać.
Dlaczego warto wybrać licencjonowanego bukmachera?
Bartosz Wiśniewski
Tylko legalne portale hazardowe mogą zagwarantować Ci bezpieczeństwo. Dzisiaj pojawiło się wiele zhakowanych zakładów, wyprowadzających pieniądze od graczy. Tylko licencjonowane zakłady dbają o swoją reputację, ponieważ w spornych sytuacjach można skontaktować się bezpośrednio z regulatorem.
Czy muszę grać o bonusy bukmacherskie?
Bartosz Wiśniewski
Pieniądze bonusowe pozwalają ci zdobyć zapas na więcej zakładów. Czasami są wydawane nawet bez konieczności doładowywania konta. Nie wahaj się, aby otrzymać dodatkowe fundusze, które zwiększą prawdopodobieństwo zwycięstwa.
Jak wybrać najlepszego bukmachera online?
Bartosz Wiśniewski
Wybierając stronę bukmacherską, powinieneś zwrócić uwagę na bonus powitalny dla nowych użytkowników, wielkość kursów na interesujące Cię sporty i liczbę rynków na wydarzenie.
Czy Betfair to legalny bukmacher online?
Bartosz Wiśniewski
Nie, Betfair jest nielegalnym bukmacherem. Ale możesz zobaczyć najlepszych legalnych bukmacherów na naszej stronie.

Jak zarejestrować się u bukmachera?
Aby założyć konto u wybranego przez siebie bukmachera, wejdź na oficjalną stronę, korzystając z linku z naszej oceny. Można to zrobić nie tylko z komputera, ale także na urządzeniu mobilnym. Naciśnij przycisk Zarejestruj się i postępuj zgodnie z instrukcjami, w których musisz podać swoje dane osobowe i określić kontakty. Przejdź przez weryfikację poczty i telefonu komórkowego, a następnie zacznij grać.
Dlaczego warto wybrać licencjonowanego bukmachera?
Tylko legalne portale hazardowe mogą zagwarantować Ci bezpieczeństwo. Dzisiaj pojawiło się wiele zhakowanych zakładów, wyprowadzających pieniądze od graczy. Tylko licencjonowane zakłady dbają o swoją reputację, ponieważ w spornych sytuacjach można skontaktować się bezpośrednio z regulatorem.
Czy muszę grać o bonusy bukmacherskie?
Pieniądze bonusowe pozwalają ci zdobyć zapas na więcej zakładów. Czasami są wydawane nawet bez konieczności doładowywania konta. Nie wahaj się, aby otrzymać dodatkowe fundusze, które zwiększą prawdopodobieństwo zwycięstwa.
Jak wybrać najlepszego bukmachera online?
Wybierając stronę bukmacherską, powinieneś zwrócić uwagę na bonus powitalny dla nowych użytkowników, wielkość kursów na interesujące Cię sporty i liczbę rynków na wydarzenie.
Czy Betfair to legalny bukmacher online?
Nie, Betfair jest nielegalnym bukmacherem. Ale możesz zobaczyć najlepszych legalnych bukmacherów na naszej stronie.